Dlaczego warto
z nami pracować?

Innowave jest firmą, która otwiera świat klientów na nowe możliwości. Podnosi kreatywność i efektywność zespołu i buduje kulturę innowacji. Wydobywa najlepsze pomysły z najbłyskotliwszych umysłów i wprowadza je w życie. Dzięki nam Twoi pracownicy będą mówić zamiast „tego się nie da zrobić” – „może nie wiemy jak to zrobić, ale znajdziemy sposób”. Uczymy jak Twoją fachową wiedzę wykorzystać w nowym, otwartym świecie - to znaczy uczymy jak znaleźć nowe i kreatywne rozwiązania istniejących i potencjalnych problemów. Co jest bardzo ważne dostarczamy rozwiązania nie tylko pojedynczych problemów, ale dostarczamy rozwiązania systemowe i procesowe, które systematycznie i efektywnie reagują na zmieniającą się sytuacje.

Innowave zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów i współpracuje z wiodącymi instytutami badawczymi.

Innowave bazuje na autorskiej metodologii budowania kultury innowacji w przedsiębiorstwie.

Po audycie wstępnym mającym na celu zdiagnozowanie obecnej sytuacji w organizacji przechodzi się do pierwszego etapu ???Got Idea!, którego celem jest zdefiniowanie potencjalnych rozwiązań.

Drugim etapem jest !!Choose Idea?? wybór zaproponowanego rozwiązania
wraz z planem jego wdrożenia.

Kolejny etap ?Go Idea!!!, który jest etapem realizacji wybranego wcześniej rozwiązania w życie.

Na każdym etapie ważne są warsztaty i szkolenia, które w zależności od potrzeb klienta nastawione są na:

  • Stworzenie nowych wartości dla organizacji,
  • Zdefiniowanie nowych produktów/ usług lub obszarów działalności,
  • Podniesienie kreatywności zespołu,
  • Podniesienie efektywności wdrażania nowych rozwiązań w organizacji.

Otwierać nowe możliwości, które podnoszą jakość życia.

Nasze działania oparte są na pięciu kluczowych wartościach, o których nie tylko mówimy, ale wykorzystujemy w codziennej pracy. Przynoszą one korzyści dla obu stron – dla nas i naszych klientów. Są to:

Pasja – pragniemy zarażać pozytywnymi zmianami i nowymi sposobami działania, które poprawiają jakość życia naszą i naszych klientów oraz klientów naszych klientów.

Współpraca – bliska i na każdym etapie zażyła współpraca – tworzymy jeden zespół i czujemy się odpowiedzialni za efekty pracy. Innowacje w dzisiejszych czasach praktycznie nie powstają tworzone przez pojedyncze osoby to efekt pracy zespołu kreatywnych i pełnych pasji pracowników, którzy mają jasną wizję działania.

Energia – dostarczamy pozytywnej energii, która generuje nowe rozwiązania i przekształca je w konkretne działania; dzięki niej osiągamy założone cele.

Odwaga – do podejmowania się wyzwań, podążania nowymi drogami, mówienia otwarcie jak się rzeczy mają i rozwiązywania problemów nawet jak środki są bardzo ograniczone. Większa innowacyjność nie zawsze musi wymagać więcej środków. Chodzi o to, jak te środki wykorzystasz.”

Prostota – uważamy, że im prostsze rozwiązanie tym lepsze. Naszym celem jest upraszczać skomplikowaną rzeczywistość i znajdować proste rozwiązania. Z doświadczenia wiemy, że znalezienie tych rozwiązań wymaga systematycznej pracy i ciągłej obserwacji naszych użytkowników, zaangażowania naszych konsumentów-pasjonatów.